Irodák és telefonos elérhetőségek

Kérdése van egy rendeléssel kapcsolatban? Szeretne technikai segítséget kérni, vagy ajánlatot egy termékünkre? Kollégáink örömmel válaszolnak a megkeresésére.

Stat-X Kft.

Magyarország | Románia | Szerbia | Horvátország

Stat-X Kft.
Késmárk utca 16
1158 Budapest

Tel.: +36 1 4140520
mailbox.hu [kukac] stat-x.com

Adószám
HU12764190

Értékesítés: Tibor Süli
+36 1 414 0520
mailbox.hu[kukac] stat-x.com
Vevőszolgálat: Krisztina Arlett 
+36 1 414 0520
iroda[kukac] stat-x.com
Vevőszolgálat: Balázs Tóth
+36 1 414 0520
iroda[kukac] stat-x.com
Vevőszolgálat: Anita Farkas 
+36 1 414 0520
iroda[kukac] stat-x.com
Értékesítés: Nándor Papp 
+36 1 414 0520
mailbox.hu[kukac] stat-x.com
Értékesítés: Szabolcs Székely 
+36 1 414 0520
mailbox.hu[kukac] stat-x.com
Értékesítés: Turós József 
+36 1 414 0520
mailbox.hu[kukac] stat-x.com

Stat-X Deutschland GmbH

Szolgáltatás értékesítés Németország | Ausztria | Svájc

Stat-X Deutschland GmbH
Französische Straße 12
10117 Berlin

Fon: +49 30 4471 9701
Fax: +49 30 4471 9702
mailbox.de [kukac] stat-x.com

Adószám 37 542 30516
UID Szám: DE216979032
AG Charlottenburg, HRB Nummer 90536

ESD szakember: Christian Hinz 
+49 30 447197 01
c.hinz@stat-x.biz
Vevőszolgálat: Claudia Jung 
+49 30 447197 01
c.jung@stat-x.biz

Stat-X CZ s.r.o.

Csehország | Szlovákia

Stat-X CZ s.r.o.
U Smaltovny 716/3
370 01 České Budějovice

Fon: +420 387202186
info [kukac] stat-x.cz

Értékesítés: Ing. Lucie Váchová
+420 728 944 599
i.vachova@stat-x.cz
Vevőszolgálat: Josef Jagoš
+420 792 315 955
j.jagos@stat-x.cz
Értékesítési és műszaki szakember: Petr Zich

 

ESD-Auditor: Jaroslav Křepelka
+420 605 988 537
j.krepelka@stat-x.cz

Stat-X Austria GmbH

Értékesítés Ausztria | Németország | Svájc | Szlovénia | Export

Stat-X Austria GmbH
17 Greinerstrasse
4542 Nussbach

Fon: +43 7587 209902
Fax: +43 7587 209903

Fon DE: +49 30 44719-967
Fax DE: +49 30 44719-968
mailbox.at [kukac] stat-x.com

UID-Nr. ATU74840069
FN520730f LG Steyr
ARA Lizenznummer 13623

Értékesítési és disztribúciós vezető: Ralf Rosenberger
+43 7587 209902 16
r.rosenberger@stat-x.biz
Értékesítés: Ursula Lichtenwöhrer
+43 7587 209902 23
u.lichtenwoehrer@stat-x.biz
Értékesítés: Paul Wolfslehner
+43 7587 209902 12
p.wolfslehner@stat-x.biz
Értékesítés: Elisabeth Zehetner
+43 7587 209902 13
e.zehetner@stat-x.biz
Rendelés feldolgozása: Sabrina Zeilinger
+43 7587 209902 11
s.zeilinger@stat-x.biz
Rendelés feldolgozása: Carmen Ende
+43 7587 209902 24
c.ende@stat-x.biz
Beszerzés: Birgit Weisseneder
Raktár és Gyártás: Gabriele Kranzl
Raktár és Gyártás:  Gabriele Staudinger
 Rendelés feldolgozása: Sandra Fäser
„Szülési szabadságon vagyok”
Értékesítés: Karin Lehner
„Szülési szabadságon vagyok”